Česká Zábava

Richard Müller Potichu Tour 2 – jaro 2012

  • 19.1.2012
  • |
  • 19:56

Richard Müller Potichu Tour 2 – jaro 2012
Datum konání: 24.3.2012 - 9.5.2012
Richard Müller vyslyšel prosby svých tuzemských fanoušků a rozšiřuje Potichu Tour 2 o koncerty v českých a moravských městech, na která se při beznadějně vyprodané podzimní části nedostalo.

Od 24.března do 9.května zavítá zpěvák s kapelou a speciálním hostem Danem Bártou celkem do patnácti měst, tentokrát se na něj mohou těšit např. posluchači ze Žďáru nad Sázavou, Ústí nad Labem, Tábora, Kolína, Ostravy, Kroměříže nebo Kladna. 
Jediným městem, které se v jeho koncertní trase objeví znovu, bude Praha, která si na podzim vyžádala dvě vystoupení navíc. Po triumfálním úspěchu na třech vyprodaných zářijových koncertech v Divadle Hybernia bude Richarda Müllera v březnu hostit Divadlo Kalich.

Všechny koncerty nabídnou program zcela identický s tím, který uchvátil návštěvníky podzimního turné. Během dvouhodinového představení zazní jak zpěvákovy největší hity v nových aranžích tak písně, které se na setlistu Richarda Müllera často neobjevují. Za všechny jmenujme např. Nebude to také ľahké, Po schodoch, Kníže Rohan, Naša láska letí, Štěstí, Cigaretka nebo Chelsea hotel. Výjimečné bude rovněž vystoupení speciálního hosta turné – Dana Bárty, který se netradičně představí např. v písni od Raye Charlese Don't Let The Sun Catch Your Crying, v Müllerově skladbě Už asi nie si nebo v duetu s hostitelem - Tlaková níž.

Dokonalé pěvecké i hudební výkony, speciální a výborně sestavený koncertní program, překvapivé momenty, komorní atmosféra divadel či kulturních domů...to vše činí z Potichu Tour 2 nevšední zážitek, za kterým už zavítaly tisíce návštěvníků v Čechách i na Slovensku.


„ Müller je v plné formě. Baví, zpívá čistě, srší sebejistotou“. (MF Dnes)

„Koncerty Richarda Müllera jsou pro mnoho jejich návštěvníků velkým hudebním svátkem. To platilo i pro třetí pražskou zastávku během dvou dnů v Divadle Hybernia v rámci Potichu Tour 2“. (ireport)

„Richard Müller je jistota. Jistota, že si domů odnesete krásný zážitek.“ (musicserver)

Richard Müller Potichu Tour 2 – jaro 2012:
Speciální host: Dan Bárta


24. 3. Žďár nad Sázavou - DK
25. 3. Mladá Boleslav - DK
26. 3. Praha – divadlo Kalich
27. 3. Ústí nad Labem - DK
30.3. Hradec Králové – Kongresové centrum Aldis
11. 4.Tábor – Hotel Palcát
12. 4. Kolín – Městský společenský dům
13. 4. Olomouc – Regionální centrum
14. 4. Ostrava - DK
15. 4. Pardubice – Východočeské divadlo
28. 4. Kroměříž - DK
29. 4. Kladno - DK
30. 4. Liberec - DK
8.5. Třebíč - Fórum
9.5. Znojmo – Hotel Dukla

Vstupenky jsou v prodeji v distribuční síti Ticketportal a na pokladnách daných divadel či kulturních domů. Více na www.muller.sk.

 

Odkazy: www.muller.sk


KOMENTÁŘE


Doporučujeme

Zlatý strom

Restaurace s mezinárodní kuchyní a venkovní zahrádkou. Možnost ubytování v hotelu U Zlatého stromu...

Karlova 187/6, Praha 1, 11000
www.zlatystrom.cz